about me

من مهناز محمدی هستم، در مقطع کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات فارغ التحصیل شدم و از سال 1393 وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شدم و در حوزه های مختلفی مثل بازاریابی، تولید محتوا، تدریس، راهبری تیم و… فعالیت حرفه ای و نیمه حرفه ای داشتم، و از سال 1398 به شکل تخصصی در زمینه سئو فعالیت می کنم. از دوران نوجوانی به کامپیوتر و کسب و کارهای اینترنتی علاقه داشتم! در رشته ریاضی و فیزیک تحصیل کردم و در تمامی سالهای دبیرستان همچنان برای یادگیری کامپیوتر و ورود به دنیای آی تی اشتیاق داشتم. مقطع کارشناسی، رشته مهندسی فناوری اطلاعات قبول شدم و تحصیل در رشته مورد علاقه ام رو شروع کردم.

در دوران دانشجویی؛ تمام وقت و تمرکز خودم را برای درس گذاشتم، البته خیلی محدود کارهای گرافیکی انجام می دادم و چند تا وبلاگ شخصی هم داشتم که برای آن ها می نوشتم اما هیچوقت تلاشی برای وارد شدن به بازار کار و یا شروع کسب و کار نکردم. تمام این سال ها گذشت و من بعد از فارغ التحصیلی در مهر 1393 یک پیشنهاد شغلی در حوزه دیجیتال مارکتینگ داشتم و این کار نقطه ورود من به بازار کار و دنیای کسب و کارهای اینترنتی شد. حدودا 4 سال در این شغل بودم با توجه به گستردگی زیادی که داشت، در حوزه های مختلفی مثل بازاریابی، تولید محتوا، تدریس، راهبری تیم و … فعالیت کردم. در این مدت به موفقیت های نسبی خوبی رسیدم هم از لحاظ مالی و هم کلی به تجربیات کاری و مهارت های ارتباطیم اضافه شد و مهم تر از همه متوجه شدم برای فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ مناسب هستم و اشتیاق بیشتری بدست آوردم.

Marketing Cloud

پاییز 96 تصمیم گرفتم به صورت تخصصی در یکی از حوزه های آی تی کار کنم و کسب و کاری داشته باشم، انتخاب اول من برنامه نویسی بود اما خوب به همین سادگی ها هم نبود من سال ها از دنیای کامپیوتر دور بودم و نمیدونستم باید از کجا شروع کنم، چطوری کسب و کار خودمو راه بندازم و در کل چطوری درآمدزایی داشته باشم. با کمی تحقیق؛ متوجه شدم اون روزا بازار درامدزایی از تلگرام حسابی گرم شده! پس منم کارمو با خرید یک پکیج آموزشی راه های درآمدزایی از تلگرام شروع کردم. بعد از مدتی کلنجار رفتن هنوز دستاورد قابل توجهی کسب نکرده بودم تا با یک شرکت طراحی سایت آشنا شدم و به عنوان کارشناس محتوا فعالیت خودم را شروع کردم!

از روز اول که وارد شرکت شدم با اینکه به عنوان یک کارمند ساده بودم اما هیجان زیادی داشتم هر روز با شور و شوق سرکار حاضر می شدم و با کنجکاوی بسیار زیاد از همکارام نکته های جدید یاد می گرفتم و همیشه به این فکر می کردم که من هم در یکی از حوزه های مربوط به آی تی به عنوان متخصص فعالیت کنم. تا اینکه بعد از ماه ها بررسی و آشنایی با علایق خودم تصمیم گرفتم سئو رو تخصصی یاد بگیرم، حالا فهمیده بودم از دنیای آی تی چی میخوام پس اوقات فراغتم رو اختصاص دادم به آموزش، به صورت غیرحضوری و خود آموز دوره های مختلف سئو رو پشت سر گذاشتم اما هنوز کاری رو عملا شروع نکرده بودم بعد از ماه ها آموزش و تمرین دیگه وقتش بود کار رو شروع کنم پس سراغ مدیر شرکتی که در آن مشغول بودم رفتم و کار سئوی سایت شرکت رو گرفتم. با توجه به اعتمادی که مدیر شرکت به من داشت از همون روز با تشکیل یک تیم سه نفره کارمو شروع کردم. خوب جای شکرش باقیه که گند نزدم، با اینکه تجربه اولم بود اما نتایج نسبتا خوبی بدست آوردم. در دو سال گذشته پروژه ی سئوی سایت های یک شرکت در زمینه فروش لایسنس تجهیزات شبکه انجام داده و بعد از آن شرکت وب 24 مشغول به کار شدم.

academic background

سوابق و تواناییهای تحصیلی و علمی:

  • کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات
  • ICDL core certificate
  • دوره جامع جادوی سئو سایت مدیر وب
  • آموزش حرفه ای سئو و اسرار سئو سایت مدیر سایت
  • بازاریابی اینترنتی با وردپرس سایت مدیر سبز
  • آموزش طراحی سایت با HTML, CSS

سوابق شغلی و کاری:

  • marketer (آموزش، فروش، تیم سازی): شرکت تلاش کاران سرمایه وزین
  • کارشناس محتوا و شبکه های: شرکت پژواک سامانه آرتا
  • کارشناس سئو: شرکت افرازپرداز هوشمند سورنا
  • کارشناس سئو: شرکت وب 24